Poniedziałek - Piątek8:00 - 16:00
Biuroul. Grażyny 15 lok. 6 02-548, Warszawa
Odwiedź nasze social media

Kariera

Tax Limit - Biuro Rachunkowe

Kariera

Dodaj skrzydeł swojej karierze i pracuj z TaxLimit. Korzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i ucz się pod okiem doświadczonych księgowych i radców prawnych.
https://taxlimit.pl/wp-content/uploads/2017/04/blog-post-10-768x512.jpg

TAX Limit tworzą ludzie z wieloletnim, profesjonalnym doświadczeniem. Jesteśmy prężnie działająca firma na polskim rynku zajmująca się obszarem szeroko rozumianych usług księgowych. W naszej działalności stawiamy na ludzi, to oni swoim zaangażowaniem, otwartością i kompetencjami zdobywają zaufanie naszych Klientów. Chcesz zasilić nasz zespół? Wyślij CV na adres: biuro(at)taxlimit.pl.

Prosimy o zamieszczenie poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz przesłanych dokumentach przez Tax Limit Sp. z o.o. ul. Grażyny 13/15 lok.22 02-548 Warszawa do celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

 

Administratorem danych jest Tax Limit Sp. z o.o. ul. Grażyny 13/15 lok.22 02-548 Warszawa Przekazane dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty przekazania dokumentów aplikacyjnych lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Kandydaci mają prawo do dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania oraz sprostowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu, przenoszenia danych oraz złożenia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych pod adresem: biuro(at)taxlimit.pl. 

Siedziba głównaTax Limit sp. z o.o.
Wpadnij na kawę, zadzwoń lub wyślij maila i dowiedz się, jak możesz zoptymalizować swoje podatki i składki zdrowotne.
Nasze lokalizacjeGdzie jesteśmy
Skontaktuj sięNasze social media
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
Nasza lokalizacjaGdzie nas znajdziesz?
https://taxlimit.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright by dbcgroup. All rights reserved.

Copyright by dbcgroup. All rights reserved.