biuro@taxlimit.pl  |  +48 508 404 504  |  +48 668 483 482 

O nas

Biuro Rachunkowe w Warszawie

TAX LIMIT

TAX Limit tworzą ludzie. 

Jesteśmy wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Istniejemy po to, by wziąć odpowiedzialność za Twoją księgowość, abyś mógł w pełni skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. 

 

Jesteśmy wsparciem dla Twojej firmy na wielu płaszczyznach. Możesz powierzyć nam swoją księgowość i sprawy kadrowo – płacowe. Podatki nie mają przed nami tajemnic, a zlecone nam audyty podatkowo-księgowe przeprowadzamy sprawnie

i sumiennie.

 

W naszej działalności stawiamy na innowacyjność, uważnie śledzimy branżowe trendy i dostosowujemy najnowsze technologie do potrzeb naszych klientów.

 

Cechuje nas: 

• duża wiedza i wieloletnie doświadczenie w obszarze księgowości i audytów

• otwartość na Klienta, indywidualne podejście i elastyczność technologiczna

• odpowiedzialność i niezawodność podczas wykonywania powierzonych nam zadań

 

Współpracę z Klientami opieramy przede wszystkim na zaufaniu, otwartości i partnerstwie. Nie uznajemy schematów, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a każdą relację budujemy od podstaw. Doskonale czujemy się w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, gdzie optymalizujemy koszty, zwiększamy rentowność i minimalizujemy ryzyko strat z tytułu prowadzonej działalności.TAX LIMIT

MISJA

Misją TAX Limit jest współpraca ze spółkami prawa handlowego na zasadach partnerstwa i obopólnego zaufania. Budujemy otwarte i przyjazne kontakty z naszymi Klientami mające na celu maksymalizację korzyści ze współpracy z nami. 

 

Nie boimy się wyzwań, ponieważ na bieżąco śledzimy branżowe trendy, posiadamy mocne zaplecze technologiczne i możemy poszczycić się zespołem wysoce wykwalifikowanych specjalistów z obszaru szeroko rozumianej księgowości i audytu. 

 

Naszym głównym celem jest długofalowy rozwój i wsparcie Twojego biznesu. Kamil Orzechowski

Członek Zarządu – Główny Księgowy

Sylwester Zawadzki 

Członek Zarządu – Biegły Rewident